מדריך למשתמש בפריסות האוטומטיות באתר tarot.org.il

יש באתר מגוון פריסות. כל פריסה מתאימה לשאלות ומטרות שונות - מפריסת קלף אחד המתאימה למטרות כקלף מסר יומי, דרך פריסת המחומש האוטומטי המתאימה כדי להכיר את האדם והסיטואציה בה הוא נמצא, ועד פריסת השאלה המיועדת לשאלות ממוקדות. כל הפריסות נערכות על מחשבך, ולכן תהליך הפריסה אינו מעביר את תוכן הפריסה באינטרנט.

דף זה מתמקד בהסברים הטכניים כיצד להשתמש בדפי הפריסות - אם אינך יודעת לקרוא בקלפים, אנא התייעצי בפורומים איזה פריסה מתאימה לשאלה המטרידה אותך ומתי לשלוף קלפי הבהרה. בפרט, אנא התחשבי בכך שהמפרשות בפורומים עושות זאת בהתנדבות - אנא המנעי משליחת פריסות עם יותר מעשרה קלפים לפורומים ללא הנחיה, והמתיני בסבלנות לפחות יום לפרשנות.

בראש דף הפריסה מקום למלא את שמך ואת השאלה - מומלץ למלא אותם כדי להתמקד בשאלה.

מתחת לשדה השאלה שלושה תפריטי בחירה - בחבילה בה תערך הפריסה, האם להשתמש בחבילה כולה או בארקנה גדולה בלבד, והאם להשתמש בקלפים הפוכים או לא. בחלק מהפריסות יש גם תפריט לבחירת מספר הקלפים שבפריסה. יש ללחוץ על התפריט כדי לקבל רשימת ערכים ולבחור ממנה את הערך הרצוי.

מתחת לתפריטים חמישה כפתורים. לחיצה על כפתור ה'פרוס' מבצעת את הפריסה - תמונות הקלפים ושמותיהם יוצגו מתחת, כמו גם בלוק טקסט עם שם הפריסה ורשימת הקלפים שיצאו כדי שניתן יהיה לבצע העתקה והדבקה של תוצאת הפריסה ליומן פריסות אישי או לפורום לשם פרשנות. לחיצה על כפתור 'קלף הבהרה' תשלוף קלף הבהרה - מספר קלפי ההבהרה שניתן לשלוף שונה מפריסה לפריסה בהתאם לגודלה. לחיצה על כפתור ה'נקה' תנקה את הדף.

לחיצה על כפתור ה'שמור' תשמור את הפריסה הנוכחית לפעם הבאה שתחזרי לאותו דף פריסה - אם תעזבי את דף הפריסה, בפעם הבאה שתחזרי אליו מאותו מחשב בו ערכת את הפריסה הפריסה תעלה שוב באופן אוטומטי. אם את שולחת פריסה לאחד הפורומים, מומלץ לשמור אותה - כך אם ינחו אותך לשלוף קלף הבהרה תוכלי לחזור לדף ולשלוף קלפי הבהרה לפריסה שנשמרה. לחיצה על כפתור ה'מחק' תמחק את הפריסה מהזכרון. ניתן לערוך פריסות נוספות ולנקות את הדף, והפריסה האחרונה שנשמרה תשאר בזכרון מחשבך עד הפעם הבאה שתלחצי 'שמור' או 'מחק'.


חזרה לדף הפריסות